MONITORING

System Car Security jest narzędziem wspomagającym właścicieli pojazdów w zakresie:
* zapewnienia bezpieczeństwa samochodu poprzez kontrolę jego położenia
* zarządzania flotą pojazdów niezależnie od ich rodzaju
* obniżania kosztów związanych z pracownikami jak i zużyciem pojazdów
* kontroli efektywności kierowców w zakresie powierzanych im działań
* optymalizacji tras i terminów dostaw

System powyższy opiera się na technologii GPS która pozawala na lokalizację pojazdów z dokładnością do poszczególnych ulic (dokładność zależy od wersji mapy). W pojeździe montowany jest nadajnik który wysyła informację do Bazy, Państwa komputery dzięki Naszemu oprogramowaniu łączą się z Bazą i na zakupionej mapie wyświetlają miejsca gdzie znajdują się Państwa pojazdy. W naszej ofercie oprócz systemu i urządzeń GPS znajdują się również mapy Polski z większością miejscowości.

Elastyczność systemu Car Security sprawia iż każdorazowo Nasi konsultanci mogą ustalić najlepsze rozwiązania dla Państwa firmy po przedstawieniu czego oczekujecie od powyższego systemu.

Korzyści z systemu:
Dzięki Naszej usłudze będą Państwo mieli możliwość kontrolowania sposobu wykorzystania poszczególnych pojazdów wchodzących w skład Państwa floty. System nasz umożliwia planowanie i optymalizację tras dla wybranych pojazdów, oraz kontrolę prawidłowego wykonywania obowiązków przez kierowcę (dojazd terminowy do wskazanych klientów). Mają Państwo również możliwość kontroli bezpieczeństwa samochodu i kierowcy poprzez uzyskiwanie informacji z jaką prędkością pojazd przemieszcza się w danej chwili.
Kontrola prędkości pozwoli Państwu na lepsze zabezpieczenie zdrowia i życia kierowców którzy często mogą bez Państwa wiedzy naruszać przepisy dotyczące zachowania odpowiedniej prędkości.
Kontrola taka również pomaga w odróżnieniu pracowników którzy potrafią ciężko pracować dla dobra firmy od osób które pracodawcę oszukują poprzez dodatkowe jazdy czy też nieprawidłowe rozpisywanie czasu pracy (jazdy i postoje).
Dzięki systemowi kontroli pojazdu mogą Państwo również porównać czasy przejazdu danej trasy przez różnych kierowców. Całość systemu ma pozwolić Państwu na jak największe oszczędności, które są konieczne kiedy koszty pracy i paliw wciąż rosną.