• TYTUŁ Rozważna Firma w uznaniu za konsekwentne redukowanie ryzyka utraty należności od kontrahentów i prowadzenie biznesu zgodnie z Kanonem Dobrych Praktyk Rozważnych Firm dla PROFER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Nadając powyższy tytuł udzielamy rocznej rekomendacji i polecamy do współpracy.

  Referencje

  –EULEO

 • Burmistrz Andrychowa, działający w imieniu Gminy Andrychów informuje, ze Firma PROFER Sp. z o.o . z siedzibą w Andrychowie, ul. Grunwaldzka 4 od dnia 1 stycznia 2014 r. świadczy usługi w zakresie konserwacji systemów alarmowych zainstalowanych w budynkach Urzędu Miejskiego w Andrychowie. Firma wykazuje się profesjonalizmem i rzetelnością działania we współpracy z Urzędem i Agencją Ochrony Legion Spotka z o.o. w Andrychowie, która świadczy usługi w zakresie ochrony budynków Urzędu Miejskiego. Ze współpracy z Firmą. PROFER Spółka z o.o. Systemy Zabezpieczeń Mienia jesteśmy w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani.

  Referencje

  –Burmistrz Andrychowa

 • Zarząd Spółki "Lemarpol Wózki Widłowe" z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczynskiej 106b niniejszym pismem pragnie poinformować, iż firma PROFER Spółka z o.o. przez cały okres współpracy wykazuje się profesjonalizmem i skutecznością działania. Ogromny wpływ na to ma dobre wyszkolenie pracowników serwisu technicznego, ich rzetelność oraz stały nadzór i błyskawiczna reakcja koordynatorów ds. technicznych na wszelkie nasze uwagi. Ze współpracy z PROFER Spółka z o.o. jesteśmy w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani.

  Referencje

  –Lemarpol Wózki Widłowe

 • Rekomendacja Wiarygodności firmy PROFER Spółka z o.o . będącej poświadczeniem, iż firma posiadająca niniejsze rekomendacje świadczy oferowane usługi w sposób profesjonalny i rzetelny. W imieniu firmy River Park Spółka Jawna stwierdzam, że PROFER Spotka z o.o. oceniamy jako godnego partnera, którego można polecić wszystkim chcącym powierzyć swoje mienie w bezpieczne ręce.

  Referencje

  –River Park

 • PROFER Spółka z o.o. z siedzibą w Andrychowie przy ul. Grunwaldzka 4 świadczy na rzecz Naszej Firmy usługę konserwacji systemu telewizji przemysłowej. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo poprawnie. Wszystkie usługi są wykonywane terminowo, wysoko oceniam również fachowość oraz profesjonalizm pracowników. Ze współpracy z PROFER Spółka z o.o. jesteśmy w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani.

  Referencje

  –Zatorland

 • Firma PROFER Sp. z o.o. od kilku lat świadczy dla naszej firmy prace w zakresie montażu i obsługi systemu alarmowego. Swoje prace wykonuje rzetelnie, solidnie i terminowo. Ponadto zawsze służy fachowym doradztwem i gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z firmą PROFER Sp. z o.o. Z całą pewnością możemy polecić firmę PROFER Sp. z o.o. jako wiarygodnego i solidnego partnera biznesowego.

  Referencje

  –Agencja Ubezpieczeniowa SORDYL

 •